Membrii - Asociația Europa Digitală
↑ Sus

Membrii

Nr. Crt. Denumire ONG Adresa Site
1 Asociatia Sanse Egale Pentru Toti www.sanseegalepentrutoti.info
2 Asociatia Solidar www.asociatiasolidar.info
3 Asociatia club sportiv D.S.A Cluj-Napoca www.clubsportivdsa.info
4 Asociatia Pro Natura Galati www.ecogalati.info
5 Asociatia “Clownimed” www.clownimed.info
6 ARCA – Forumul Roman pentru Refugiati si Migranti www.arca.org.ro
7 Asociatia Romana de Psihopedagogie Aplicata www.psihopeda.ro
8 Asociatia “Eurolife” www.asociatiaeurolife.info
9 Asociatia Mentor 2008 www.asociatiamentor2008.info
10 Asociatia “Centrul de Performanta” Conil www.asociatiaconil.info
11 Asociatia Cadrelor Didactice din Facultatea de Farmacie www.acd-ffb.info
12 Asociatia Vreau Ajutor www.asociatiavreauajutor.info
13 Fundatia Atlassib www.fundatiaatlassib.info
14 Asociatia Invata sa Daruiesti www.invatasadaruiesti.info
15 Asociatia Impact Trusesti blog.impacttrusesti.org.ro
16 Asociatia CRED www.cred.ro
17 Anfar D.S. www.anfar-ds.info
18 Fundatia Umanitara De Orientare Si Integrare Sociala Hand-Rom www.handrom.info
19 Asociatia Rita Tita www.ritagargarita.info
20 Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara Eco & Iluminat Sud-Est www.salubritate-iluminat.info
21 Asociatia Be You www.asociatiabeyou.info
22 Asociatia Hapi www.asociatiahapi.info
23 Asociatia pentru Dialog si Educatie Civica www.adecromania.info
24 Asociatia Tinerilor pentru Excelenta www.atpeconstanta.info
25 Asociatia Learning by Teaching www.educatielbt.info
26 Asociatia “Impreuna schimbam Hodora.CLD” www.impreunaschimbamhodora-cld.info
27 Societatea Cultural-Stiintifica “Radesti-Gorj” www.radinesti-gorj-cultural-scientific-society.info
28 Fundatia ETA 2U www.fundatia-eta2u.ro
29 Asociatia Europeana pentru Tineret Dezvoltare Culturala si Sociala www.aedtcs.ro
30 Asociatia Agora 2013 www.agora2013craiova.info
31 Asociatia Evelina Stefania invinge Mucoviscidoza www.asociatiaesim.info
32 Asociatia Centrul de Dezvoltare Rurala Maxineni www.acdrm.info
33 Asociatia Unu si Unu www.unusiunu.com
34 Asociatia Cultural Social Economica Christiana www.christianaasociatie.info
35 Asociatia Bio Art www.artactmagazine.ro
36 Asociatia Umanitara Renaitre Romania www.renaitreromania.info
37 Asociatia Smart Group Solutions www.asociatiasmartgroupsolutions.info
38 Asociatia Dunarea Moldova Noua www.asociatiadunareamoldovanoua.info
39 Asociatia Caritabila “Lumea Copiilor” www.fundatiadarul.info
40 Asociatia “Om Bun” www.asociatiaombun.info
41 Fundatia Lumina Braila www.fundatialuminabraila.info
42 Fundatia Internationala pentru Copii Romania www.ficr.info
43 Asociatia Stories Kingdom World www.askw.info
44 Asociatia Tara Tinerilor Uniti www.taratineriloruniti.info
45 Asociatia Autism Terapie Sport si Arte Arges www.asociatiaautismterapiesportsiartearges.info
46 Asociatia Eduziast www.eduziast.info
47 Asociatia de Dezvoltare Rurala prin Educatie www.dezvoltarerurala.info
48 Asociatia pentru Educatie Tineret si Sport – AETS www.asociatiaets.com
49 Asociatia Sportiva “Vio Dance Art” www.viodanceart.info
50 Crucea Rosie Giurgiu www.crucearosiegiurgiu.info
51 Asociatia Regal – Centru pentru tineret Constanta www.asociatiaregalconstanta.info
52 Liga Aromanilor Din Romania www.federatialigaarmanilor.info
53 Asociatia Muzicala Angeli www.asociatiamuzicalaangeli.info
54 Asociatia Sharing Smiles www.sharingsmiles.info
55 Asociatia Ai Vointa Ai Putere www.aivointaaiputere.info
56 Asociatia Nationala a Centrelor de Evaluare din Romania www.evaluariromania.info
57 Asociatia Ecsia Social Org www.ecsiasocialorg.info
58 Asociatia Centrul de Resurse pentru Comunitate www.crccluj.info
59 Asociatia de parinti Scoala Gimnaziala M. Eminescu Rosiorii de Vede www.asociatiadeparinti-eminescu.info
60 Asociatia Dora D’Istria www.doradistria.info
61 Asociatia pentru Educatie Dezvoltare si Implicarea Tineretului www.edit-romania.info
62 Asociatia de sprijin Comunitar DDC Petrosani www.asociatiadesprijincomunitarddc.info
63 Asociatia pentru Dezvoltare Intelectuala si Personala www.adip2015.info
64 Asociatia Romana de Hipnoza www.asociatiaromanadehipnoza.ro
65 Asociatia Pro Educatia “Bucoveanu” www.didacticaaplicata.info
66 Asociatia Pro Consulting 12 www.consulting12.info
67 Asociatia Autism Transilvania www.autismtransilvania.ro
68 Asociatia Centrul Gifted Education www.giftededu.ro
69 Asociatia Club Ma & Be www.asociatiaclubmabe.info
70 Asociatia Avanti www.asociatiaavanti.info
71 Asociatia Clubul Sportiv MP Sport www.mpsport.ro
72 Asociatia Transportatorilor Autorizati din Capitala www.asociatiaatac.info
73 Asociatia Romana a Iubitorilor de Animale www.asociatia.info
74 Asociatia Sfantul Stefan www.asociatiasfantulstefan.info
75 Asociatia Dincolo de Autism www.dincolodeautism.info
76 Asociatia Zero CO2 www.asociatiazeroco2.ro
77 Asociatia Pozitera www.pozitera.info
78 Asociatia Sprijin Pentru Autism www.sprijin-autism.ro
79 Asociatia nonguvernamentala pt Protectia Animalelor Pufi www.asociatiapufi.info
80 Asociatia Mamelor Independente www.mameindependente.info
81 Asociatia pentru Incluziune si Progres Social www.apips.info
82 Asociatia United Cristian – AID Bunul Samaritean www.fundatiabunulsamaritean.info
83 Asociatia – ACPDIDM Rasnov www.acpdidmrasnov.info
84 Asociatia Centrul de Resurse pentru Dezvoltare 2020 www.crd2020.info
85 Asociatia Centrul de Inovare si Dezvoltare Durabila MV www.cidd.ro – www.1forall.ro
86 Fundatia Life Legacy Foundation www.lifelegacyfoundation.info
87 Asociatia Euro Braila SM www.eurobraila.info
88 Asociatia Down Est din Romania www.aderconstanta.info
89 Asociatia Spitalului de Psihiatrie Dr. Gh. Preda www.prieteniidinspital-aspps.info
90 Asociatia pt. Varstnici Grupuri Vulnerabile si Persoane cu Handicap RES-Q www.asociatiaresq.info
91 Asociatia Pro Ruris www.proruristurism.info
92 Asociatia Alfa Grup www.alfa-grup.com / new.alfa-grup.com
93 Fundatia Scrima Pentru Toti www.fundatiascrimapentrutoti.info
94 Asociatia Transylvania Animal Care www.transylvaniaanimalcare.info
95 Asociatia pentru Promovarea Dezvoltarii Economice si Incluziunii Sociale www.adeis.info
96 Asociatia A Doua Sansa la Viata, Un Nou Inceput www.adouasansalaviataunnouinceput.info
97 Asociatia Ikaros www.fundatiaikaros.org
98 Asociatia pt. Promovarea si Sprijinirea Initiativelor de Dezvoltare Economica si Sociala www.apsides.info
99 Asociatia Dorna Urban www.dornaurban.info
100 Asociatia Oncovox www.oncovox.info
101 Asociatia De Tineret “Youth On The Move” www.yotmromania.info
102 Asociatia Gestus www.asociatiagestus.info
103 Fundatia Elena www.fundatiaelena.info
104 Asociatia Excelenta Apulum www.excelentaapulum.info
105 Asociatia comunitatii tinerilor eleni din tulcea www.tineretulelentulcea.info
106 Asociatia Sfantul Ioan www.sfioan.info
107 Asociatia Ambient www.asociatiaambient.info
108 Asociatia Redescopera Fericirea www.redescoperafericirea.info
109 Asociatia Support Children To Develop And Grow www.asociatiasuport.ro
110 Asociatia Inspiring People For Extended Perspectives www.inspiringpeopleforextendedperspectives.info
111 Adi Transilvania de Nord www.aditn.info
112 Asociatia Parinte Infloresti www.parinteinfloresti.info
113 Asociatia Novo Traditio www.novotraditio.info
114 Asociatia Inimi Creative www.inimicreative.info
115 Asociatia de Terapie in ADHD www.terapieinadhd.info
116 Asociatia Vladeasa Turism www.vladeasaturismrogojel.info
117 Asociatia centrul regional de dezvoltare socio-economica www.crdse.info
118 Fundatia Forumul Mondial al Romanilor www.forumro1993.org
119 Centrul pentru Asistenta sociala si Dezvoltare Regionala www.cesard.info
120 Pro Aequitas www.pro-aequitas.ro
121 Asociatia Investim in Educatie www.investimineducatie.info
122 Asociatia Spirit civic si patriotism www.spiritcivicsipatriotismbuzau.info
123 Asociatia Simbio asociatiasimbio.info
124 Asociatia Culorile Prieteniei www.culorileprieteniei.info
125 Asociatia Scoala de Muzica Logos www.logosmusic.info
126 Asociatia Volunteer for Life www.vforlife.info
127 Asociatie Club Sportiv ACS TM Jump Baschet www.baschetjump.info
128 Asociatia Minzar www.minzar.info
129 Organizatia Crestina Something New www.something-new.ro
130 Asociatia profesionala de resurse in dezvoltare comunitara www.resursecomunitaremm.info
131 Asociatia Euactiv Consulting www.euactivfonduriconsulting.info
132 Asociatia “Salvatore” www.primajutor.info
133 Asociatia Tinutul Tibreanului www.asociatiatinutultibreanului.info
134 Fundatia Uniunea Hutulilor din Romania www.hutuli.info
135 Societatea Romana de Cancer www.srcorg.ro
136 Asociatia Impreuna Actionam www.impreunaactionam.info
137 Asociatia pentru recuperare si consiliere in adictii si dependente www.recuperareadictii.info
138 Asociatia Grupul de initiativa baispreana www.initiativabaiasprie.info
139 Asociatia “Amprenta Noii Societati” www.amprentanoiisocietati.info
140 Asociatia Misionara Arata Calea www.asociatiamac.info
141 Asociatia Atelierele Pro www.credus.ro
142 Asociatia “Centrul Logo-Pici” www.centrullogopici.info
143 Asociatia Baschet Club Shooting Stars www.bcshootingstars.info
144 Asociatia International Community of Young www.asociatiaicy.info
145 Asociatia Destine Fericite www.asociatiadestinefericite.info
146 Asociatia Alexandru www.asociatiaalexandru.info
147 Asociatia pentru Promovarea Performantei in Educatie www.appe.info
148 Asociatia femeilor manager transylvania creative business www.womanager.info
149 Asociatia Club Sportiv Muschetarii Buzau www.scrimabuzau.info
150 Asociatia Kardinal www.asociatiakardinal.info
151 Asociatia CED Romania Centrul de Excelenta prin Diversitate www.ced-romania.org.ro


Aplică online pentru un website gratuit

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Măsura 102

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.